УПЛ. 3-й тур

Карпати – Динамо – 1:3

Голи: Очеретько, 1 – Піхальонок, 23, Ванат, 58, Ярмоленко, 90+2 (пен.)

Карпати, які тиждень тому знищили Кривбас (3:0) та мали достатньо часу на підготовку до наступної зустрічі. І Динамо, навантажене європейськими переїздами. Непогана прелюдія для гри, яка обіцяла бути дуже цікавою.

Цікавості почалися одразу, вже на 42-й секунді. Орендований у Шахтаря півзахисник Карпат Очеретько в дотик завершив простріл Підлепенця. Це дебютна результативна дія футболіста за львівську команду.

Динамо, втім, майже одразу оговталося від такого сюрпризу. Команда Олександра Шовковського, яка, до речі, грала майже основою (з гравців умовної ротації з перших хвилин на полі з'явилися Біловар, Андрієвський та Лонвейк), та почала невтомно шукати щастя біля воріт господарів.

Найбільш небезпечними у перші хвилини були два гольові моменти Піхальонка. А третій – став результативним. Як і у Глазго, хавбек Динамо зрівняв рахунок. Сталося це на 23-й хвилині.

До перерви ворота Кемкіна небезпечно атакували Лонвейк, Кабаєв та Андрієвський.

Втім, на перерву команди пішли за рівного рахунку – 1:1.

Після перерви у складі Динамо з'явився Шапаренко і перевага гостей у центрі поля стала ще більш відчутною.

На 58-й хвилині саме Шапаренко асистував Ванату, який спокійно переграв Кемкіна.

Після цього активніше вже заграли Карпати. Вони помітно тиснули на ворота суперників, хоча по-справжньому небезпечний момент створили лише один, коли на 68-й хвилині по воротах Бущана бив Стеніо.

А на 81-й хвилині господарі навіть забили. Проте Устименко зробив це з явного офсайду.

Кияни на досвіді довели гру до перемоги, забивши ще й 3-й гол з пенальті у компенсований час.

У Динамо – 6 очок після двох матчів, підопічні Шовковського наразі очолюють таблицю разом з Олександрією.

Карпати зазнали першої поразки у сезоні – у них 4 пункти після 3-х ігор.