УПЛ. 3-й тур

Полісся – Інгулець – 1:1

Голи: Назаренко, 45+2 – Вілівальд, 41

Полісся, після героїчної перемоги над Шахтарем у минулому турі, зустрічалося з Інгульцем, який повернувся до УПЛ.

Зазначимо, що команда з Петрового, попри те, що після двох матчів мала лише одне очко, загалом справила у стартових турах непогане враження. Тому, житомирянам на легку прогулянку не варто було сподіватися.

Так і вийшло. У першому таймі новачки еліти ні в чому не поступалися учаснику єврокубка, який до речі, грав "під наглядом" Олександра Усика. За гольовими моментами навіть переважали господарів.

Тому не було нічого дивного в тому, що саме Інгулець відкрив рахунок у матчі. Під завісу першої половини гри, на 41-й хвилині Вілівальд влучно пробив головою після подачі з кутового.

Втім, Полісся дуже швидко відігралося: на другій компенсованій хвилині рівновагу відновив Назаренко – 1:1.

А після перерви перевага господарів була вже беззаперечною. Крушинський, Назаренко, Пайшао, Смоляков могли принести перемогу своїй команді. Але м'яч у ворота ніяк не йшов.

У підсумку - нічия.

Таким чином, Полісся має у активі три очки (після 2-х матчів). У Інгульця на один пункт меньше (після 3-х матчів).