Українська Прем'єр-ліга, 3-й тур

Чорноморець – Колос – 1:0

Голи: Хобленко, 35

Чорноморець вже встиг зазнати двох поразок від початку сезону – від Кривбаса та Зорі (обидві з рахунком 0:1). Колос же розписав нічию з Оболонню (2:2) та Інгульцем (0:0).

На старті зустрічі команди були досить млявими, але вже ближче до середини тайму стали активнішими. На 14-й хвилині Янаков небезпечно зіткнувся з Поправкою, але зумів продовжити гру. Перший гол зустрічі припав на 35-ту хвилину: Хобленко довго готував удар із правого флангу карного майданчика, і таки переграв кіпера. Натомість атаки Колоса проходили безуспішно.

По перерві знову ледь не пропустили ковалівці: Бондаренко пропустив повз себе Попова, але вчасно встиг інший захисник. Згодом Янакова все ж довелося замінити на Пшеничнюка. За декілька хвилин лікарі вивели за межі поля і травмованого Арсича. До кінця зустрічі змінити рахунок так і не вдалося. Здобувши мінімальну перемогу, Чорноморець записав у свій актив дебютних 3 очки.