УПЛ. 2-й тур

Чорноморець – Зоря – 0:1

Гол: Герреро, 50

Чорноморець вперше у сезоні грав перед рідною публікою. У 1-му турі УПЛ одесити, нагадаємо, поступилися у гостях Кривбасу – 0:1. Зоря почала чемпіонат більш вдало, здолавши на старті Інгулець – 2:1.

У звітному матчі перевагою цілковито володіли гості. Вони контролювали м'яч створили більше моментів і вдало припиняли будь-які спроби одеситів змінити хід справ.

Ще до перерви декілька перспективних моментів мали луганці: ворота Рудька небезпечно атакували Герреро та Джордан. Втім, перший тайм завершився без голів.

А на початку другого луганці таки перевели кількість у якість. На 50-й хвилині Антюх від лівої бровки спокійно навісив у район 11-метрової позначки, звідки найкращий бомбардир Зорі минулого сезону Герреро влучно пробив головою, пустивши м'яч від газону.

Гості на цьому не заспокоїлись, продовжували атакувати. Можливо, вже не так стрімголов бігли вперед, скоріше, діяли раціонально, чого цілком вистачило для перемоги.

Зоря здобула другу перемогу у чемпіонаті. Чорноморець поки – з нулем очків.