Голи: Янссон, 28, Нанасі, 67 – Тайсон, 42, Баба, 75

Мітьюлланд (Данія) – Ференцварош (Угорщина) – 2:0

Лілль (Франція) – Фенербахче (Туреччина) – 2:1

Голи: Остерволде, 12 (авт.), Жегрова, 90+1 – Кахвечі, 79

Зальцбург (Австрія) – Твенте (Нідерланди) – 2:1

Голи: К'єргор, 40, 85 – Влап, 90

У матчі потенційних суперників Динамо у наступному раунді кваліфікації ЛЧ австрійський Зальцбург завдав поразки Твенте з Нідерландів із рахунком – 2:1.

Грецький ПАОК на виїзді зіграв унічию зі шведським Мальме (2:2). За ПАОК весь матч провів екс-гравець Шахтаря Тайсон і відзначився забитим голом на 42-й хвилині. Також усі 90 хвилин за гостей відіграв екс-динамівець Томаш Кендзьора.

Турецький Фенербахче під керівництвом Жозе Моурінью зазнав поразки у Франції від Лілля (1:2).

Екс-гравець Маріуполя Джойськім Дава відзначився забитим голом за румунський ФКСБ у гостьовому матчі проти Спарти із Праги (1:1).

Програма перших матчів 3-го раунду кваліфікації ЛЧ продовжиться у середу, 7 серпня. Поєдинки-відповіді заплановані на 13 серпня.