Витримавши стартовий натиск, команда Олександра Шовковського відібрала ініціативу у суперника.

Вже на 18-й хвилині м'яч опинився у воротах Рейнждерс, проте гол не зарахували: судді зафіксували офсайд у Владислава Ваната.

Через 20 хвилин Динамо вже забило чисто. Це була показова атака: Олександр Караваєв відібрав м'яч у центрі поля, обіграв одного суперника та віддав передачу на хід Ванату, а той виконав простріл з правого флангу, який у порожні ворота замкнув Андрій Ярмоленко.

У другому таймі перевага була на боці шотландців, вони тиснули на ворота Динамо, проте без фантазії: чисто у британській манері вантажили навіси у штрафний киян.

Динамівці організовано відбивались і, здавалось, зможуть довести гру до перемоги.

Але один з чергових навісів таки став для киян фатальним. У компенсований час, на 90+4-й хвилині, Черни виконав подачу на ближню стійку, а Дессерс пробив у дотик і врятував Рейнджерс від поразки – 1:1.

Отже, все вирішиться у матчі-відповіді, який пройде 13 серпня у Глазго.