Єгипет – Парагвай – 1:1, по пен. – 5:4

Голи: Адель, 88 – Д. Гомес, 71

Франція – Аргентина – 1:0

Гол: Матета, 5.

Збірна Парагваю, з якою перед Олімпіадою підопічні Руслана Ротаня розписали нічию, була дуже близька до виходу у півфінал Олімпійського турніру.

Команда виглядала якісніше єгиптян, але свою перевагу змогла втілити лише у один гол, який на 71 хвилині забив Дієго Гомес з Інтер Маямі.

Але все перекреслила одна помилка за дві хвилини до кінця основного часу. Єгиптяни відігралися зусиллями Ібрагіма Аделя, потім вистояли у додатковий час і були успішнішими у серії пенальті.

Слідом за Марокко до півфіналу вийшов другий представник Північної Африки.

Кривдник України на груповому етапі – Аргентина також мала суттєву перевагу у протистоянні з господарями турніру. Тут все теж вирішила одна помилка, але на початку гри.

Аргентинці вже на 5-й хвилині пропустили від Фана-Філіпа Матети з англійського Кристал Пеласа. Потім всю гру штурмували ворота господарів. Але навіть 10 доданих хвилин іх не врятували.

Таким чином, 5 серпня у другому півфіналі зійдуться команди Єгипту і Франції. Вони зіграють у Ліоні. Початок матчу – о 22:00 за Києвом.

Першу півфінальну пару (5 серпня, Марсель, 19:00), нагадаємо, склали збірні Марокко та Іспанії.