Гол: Ахмед Кука, 11

Нова Зеландія U-23 – США U-23 – 1:4

Голи: Рендалл, 78 – Михайловіч, 8, Ціммерман, 12, Бузіо, 30, Ааронсон, 58

Ізраїль U-23 – Парагвай U-23 2:4

Голи: Гендельман, 53, Глух, 80 – Фернандес, 25, 90+6, Енкісо, 69, Балбуена, 90+3

Франція вирвала непросту перемогу над збірною Гвінеї. "Ле Бльо" двічі пропустили у першому таймі, але обидва голи скасував VAR. Цікаво, що одним з м'ячів відзначився екс-хавбек Ліверпуля Набі Кейта, який приїхав на Олімпіаду у статусі головної зірки своєї збірної.

У підсумку французи були близькі до втрати очок, але все ж змогли забити на 75 хвилині. Таким чином, підопічні легендарного Анрі з двома перемогами в активі йдуть в плей-офф.

У паралельних матчах путівку у наступний етап вибороли Єгипет та Японія, які мінімально обіграли Узбекистан та Малі відповідно. Збірна США розгромила Нову Зеландію з рахунком 4:1, а Парагвай святкував перемогу у гольовій дуелі з Ізраїлем – 4:2.