"Як захисник, я вважаю, що це абсолютна ганьба. Це абсолютно ганебне рішення. Призначити такий пенальті помилка в будь-який час, але особливо – в такій важливій грі", – сказав Невілл у ефірі ITV.

Нагадаємо, на 17 хвилині півфінального поєдинку чемпіонату Європи-2024 нападник збірної Англії Харрі Кейн пробив по воротах Нідерландів, але не влучив у площину. Після пострілу його нога наткнулась на стопу Дензела Дюмфріса, який відчайдушно кинувся блокувати спробу форварда.

Арбітр спочатку проігнорував епізод, але через декілька хвилин отримав підказку VAR й вказав на 11-метрову позначку. Кейн пенальті реалізував без проблем.

У підсумку збірна Англії на останніх хвилинах вирвала перемогу над Нідерландами (2:1) та пробилася у фінал Євро-2024, де зіграє проти Іспанії. Матч відбудеться у неділю, 14 липня.