Відкрити рахунок підопічним Рональда Кумана вдалося ще до екватору першої половини. Коді Гакпо з меж штрафного майданчика потужним ударом поцілив у ближній кут воріт – 1:0!

У другій половині матчу збірна Нідерландів тотально домінувала на полі. Гакпо забив вдруге, але його гол скасували через офсайд.

Але Коді все ж зробив свою справу. Саме протиснув Дрегушіна біля лінії поля, зберіг м'яч і з-під носа воротаря румунів Ніце відкинув під удар Малену. Той з кількох метрів розстріляв ворота, закріпивши перевагу Нідерландів.

У фінальні ж хвилини команда Кумана втекла в контратаку, на фініші якої той же Мален накрутив оборонця і з лінії штрафного поклав під ближню стійку – 0:3.

Нідерландська збірна поповнила список чвертьфіналістів, а її суперник визначиться в протистоянні Австрії та Туреччини.