Голи: Лаутаро Мартінес, 47, 86

Нереалізований пенальті: Паредес, 72

Канада – Чилі – 0:0

Вилучення: Суасо, 27 (Чилі)

Збірна Аргентини достроково гарантувала собі вихід з квартету. На останній матч групового етапу не вийшов Мессі, який зазнав ушкодження розтягнення правого привідного м'яза. Але навіть без нього "альбіселесте" впевнено обіграли Перу.

Рахунок на старті другого тайму відкрив Лаутаро Мартінес, вийшов те-а-тет з воротарем після пасу Анхеля Ді Марії. На 72-й хвилині Паредес не зумів забити з 11-метрової позначки у ворота Перу.

Але під завісу поєдинку Лаутаро оформив дубль і встановив остаточний рахунок – 2:0.

В іншому поєдинку квартету A канадцям було достатньо не програти чилійцям, натомість їхнім суперника необхідно було перемагати.

Але вже на 27-й хвилині збірна Чилі залишилася у меншості – Суасо отримав дві жовті картки упродовж 15 хвилин. Матч завершився безгольовою нічиєю, яка дозволила Канаді здобути путівку в чвертьфінал Копа-Амеріка-2024.