Голи: Луїс Діас, 31 (п.), Давінсон Санчес, 59, Джон Кордоба, 62.

Парагвай – Бразилія – 1:4

Голи: Альдерете, 48 – Вінісіус Жуніор, 35, 45+6, Савіо, 43, Пакета, 65 (п.).

Нереалізований пенальті: Пакета (Б), 31.

Вилучення: Кубас (П), 81.

Колумбія, розгромивши Коста-Ріку, набрала 6 очок після двох матчів та гарантувала собі путівку до 1/4 фіналу.

Форвард Ліверпуля Луїс Діас відкрив ранок в середині тайму з пенальті, а одразу по перерві представники Галатасарая та Краснодара протягом трьох хвилин довели рахунок до розгрому.

В іншому матчі ігрового дня збірна Бразилії, завдяки дублю форварда Реала Вінісіуса Жуніора, впевнено переграла команду Парагваю.

Після незрозумілої нічиї у першому турі з Коста-Рікою (0:0), бразильці йдуть у таблиці другими. Але, маючи солідну різницю м'ячів, на 99% гарантували собі путівку до 1/4 фіналу.

Цікаво, що відкрити рахунок у матчі бразильці могли на 31-й хвилині, але Пакета не реалізував пенальті. Коли ж через півгодини команда отримала право ще на один 11-метровий, партнери знову довірили пробити півзахиснику Вест Хема – і цього разу він не схибив.

На останні 10 хвилин Парагвай залишився у меншості, але на рахунок це вже не вплинуло.

Після двох турів ситуація у квартеті склалася така: Колумбія – 6 очок, Бразилія – 4, Коста-Ріка – 1, Парагвай – 0.