Німеччина могла виходити вперед вже на четвертій хвилині, але гол Шлоттербека арбітр Олівер скасував через фол в атаці.

В другій половині матчу почався рясний дощ. Після того, як над стадіоном вдарила блискавка, рефері призупинив поєдинок. Його відновили після майже півгодинної перерви.

На самому старті другого матчу забили данці, але Олівер після перегляду VAR вгледів офсайд і не зарахував взяття воріт. А вже за мить він призначив 11-метровий удар у ворота скандинавів – його "привіз" Андерссен через гру рукою. Хаверц виграв дуель у Шмейхеля – 1:0.

На 68-й хвилині перевагу Бундестім подвоїв Мусіала. У компенсований час забив також Шлоттербек, але після перегляду VAR суддя побачив офсайд.

Відтак 2:0 – Німеччина впевнено крокує у чвертьфінал Євро-2024. Там вона зіграє з переможцем пари Іспанія – Грузія.