США – Болівія – 2:0

Голи: Пулішіч, 3, Балогун, 43

Уругвай – Панама – 3:1

Голи: Араухо, 16, Дарвін Нуньєс, 85, Вінья, 90+1 – Мурільйо, 90+5

У групі C свій шлях на Копа Амеріка-2024 розпочала збірна США, яка зустрічалася з Болівією. Щоб вирватися впеерд, Штатам знадобилися лише три хвилини. Пулішіч після розіграшу кутового розкішним ударом влучив у дальню "дев'ятку".

Ще до перерви Балогун подвої перевагу США, поціливши під стійку з меж карної зони. Пулішіч записав у свій актив ще й гольову передачу. У другому таймі Балогун міг оформити дубль, але Веа, який йому асистував, опинився в офсайді. У підсумку цей поєдинок завершився впевненою перемогою Штатів – 2:0.

В іншому поєдинку групи Уругвай обіграв Панаму. Лік відкритим голам вже на початку зустрічі відкрив Максімільяно Араухо. Перевагу "небечно-блакитних" аж на 85-й хвилині наростив Дарвін Нуньєс. Вже у компенсований час збірні обмінялися голами. 3:1 на користь "чарруа" у підсумку.