Бундестім могла виходити вперед у дебюті поєдинку. Андріх дальнім ударом "прошив" Зоммера, але після перегляду VAR рефері побачив фол в атаці від німців та скасував взяття воріт.

Натомість рахунок легітимно відкрила Швейцарія на 28-й хвилині зустрічі. Рідер вигриз м'яч на чужій половині, Фройлер прострілив, а Ндоє зіграв на випередження.

Підопічні Юліана Нагельсманна по перерві завдали 17 ударів по воротах, але змогли врятуватися аж у компенсований час. На 90+2 Фюлькруг головою замкнув подачу з флангу від Раума і відновив паритет – 1:1.

Відтак Бундестім виходить з групи з першого місця (7 очок), "хрестоносці" з другого (5 залікових балів). На третьому фінішувала Угорщина (3 пункти), яка зберегла теоретичні шанси здобути путівку в наступний раунд.