"Потрібно якнайшвидше проаналізувати, забути цю гру. Шанси на вихід з групи залишаються, будемо готуватися. Розпочалася підготовка, сподіваюся, що ми зможемо гарного підготуватися і покажемо гарну гру у матчі зі Словаччиною.

Хто був ініціатором розмови в роздягальні? Те, що було у роздягальні – залишиться у роздягальні, не можу нічого сказати.

Психологічно складно. Це був шок для нас, потужний удар, який потрібно витримати, пропустити через себе. Це був урок для нас, важкий урок, можна сказати, але, мабуть, він був потрібен, щоб прокинутись та зрозуміти де ми знаходимось, на якому рівні ми граємо.

Чи дивився матч Словаччини та Бельгії? Трошки побачив 2-й тайм, коли ми приїхали в готель. Не сильно дивився, але будемо розбирати цю гру, подивимось повністю.

Це гарна команда. Бачили самі, що вони обіграли збірну Бельгії. Бельгія – це топова збірна. Буде дуже складно. Словаччина організована команда, знає, що робити на полі.

Як я казав, можна розбирати, але потрібно слідкувати за собою, щоб наш план на гру вийшов", – сказав Бражко YouTube-каналу УАФ.