Збірна України розпочала свій шлях на Євро-2024. У першому таймі українці впевнено контролювали м'яч, але до воріт суперників підходили не часто. Натомість румуни, які програвали "синьо-жовтим" за всіма показниками, зуміли скористатися першим же шансом – відзначився Станчу.

У другому таймі Україна часто грає впевненіше ніж у дебютному, втім, цього разу сталося навпаки. Наші земляки ще на старті другої 45-хвилинки пропустили двічі. Перший удар України в площину воріт прийшовся аж на 76 хвилину. Чисельні заміни Реброва – не допомогли. "Синьо-жовті" плступилися Румунії у дебютному матчі Євро-2024 з рахунком 0:3.

Попереду у підопічних Реброва два вирішальні матчі, у яких не буде права на помилку – проти Словаччини та Бельгії.