Данія була очевидним фаворитом поєдинку, але підтверджувала це звання лише у першому таймі. Словенія нав'язала потужну боротьбу міцному супернику і вирвала важливу нічию.

"Червоно-білі" відкрили рахунок на 17 хвилині – Крістіан Еріксен отримав пас п'ятою від партнера і легко розстріляв дальній кут воріт. Цей гол став надзвичайно символічним для футболіста, адже рівно 1100 днів тому він ледь не помер під час матчу Євро-2020 проти Фінляндії (0:1). Тоді у нього зупинилося серце прямо на полі.

У другій половині гри словенці перехопили ініціативу і змогли зрівняти рахунок. Янжа наважився на удар з-за меж штрафної і зміг відправити м'яч точно у дальню дев'ятку. Востаннє Словенія забивала на Євро аж 24 роки тому.