Андрій Лунін вийшов на поле у стартовому складі й вже на 40-й секунді врятував мадридців від пропущеного м'яча. Сане вибіг сам на сам з українцем, але переграти його не зміг.

Реал перехопив ініціативу ближче до екватора. Кроос шедевральною передачею вирізав на Вінісіуса, той знищив Кіма і Нойєра – 1:0.

По перерві Баварія за 4 хвилини перевернула хід матчу на свою користь. Спершу Сане власними силами проскочив у штрафний та пробив впритул до стійки – Лунін не врятував. Невдовзі Лукас Васкес привіз пенальті, збивши Мусіалу. Кейн реалізував 11-метровий.

Господарі перегравали гостей з Мадрида, але третій забитий м'яч так і не вистраждали. Натомість Реал врятувався від поразки завдяки пенальті на 83-й хвилині, який реалізував Вінісіус.