Лік забитим м'ячам відкрили на 43-й хвилині – Гуцуляк обікрав Попова і Михавка та перекинув Бущана. Одразу ж по перерві Кабаєв відновив паритет, який "прошив" двох опорників.

На 88-й хвилині підопічні Шовковського залишилися у меншості. Тимчик зірвав атаку дніпрян підкатом ззаду по ногах Очеретька. І побачив пряму червону картку.

Доля протистояння вирішилася вже к компенсований час. Бражко розігнав атаку, Супряга отримав передачу на підході до воротарського та ідеально переадресував на Ваната, а той не схибив.

2:1 – надважлива перемога для киян. Динамо набрало 57 очок та посідає друге місце в турнірній таблиці УПЛ, продовжуючи наступати на п'яти Шахтарю. СК Дніпро-1 йде на четвертій позиції з відривом у 4 пункти від Руха.