Ще на старті поєдинку "іриски" заробили пенальті, але після перегляду VAR арбітр скасував 11-метровий. Але на 27-й хвилині Евертон таки відкрив рахунок – Аллісона прошив Брентвейт.

Український захисник "ірисок" Віталій Миколеннко розпочав гру з перших хвилин. Однак під завісу першого тайму невдало приземлився після зіткнення з Нуньєсом. Наш земляк зумів дограти час до перерви, та на другий тайм вже не з'явився.

Його команда подвоїла рахунок на 58-й хвилині. Калверт-Льюїн замкнув подачу з кутового. 2:0 на користь підопічних Шона Дайча. Евертон добряче зіпсував шанси Ліверпуля на чемпіонський титул в цьому сезоні. Зараз АПЛ очолює Арсенал, у якого 77 очок в активі. Команда Юргена Клоппа перебуває на другій позиції, відстаючи на 3 залікові бали. Натомість Миколенко і Ко розташувалися на 16-му щаблі (33 пункти).