Рахунок у Делла Мадоніна на 18-й хвилині відкрив Інтер. Павар головою прострелив вздовж воротарського, Ачербі замкнув.

На самому старті другого тайму "нерадзуррі" наростили відрив. Тюрам відгукнувся на закидання у глибину від Бастоні, розвернувся, змістився до лінії штрафного і пробив низом – 2:0.

На 80-й хвилині Мілан скоротив відставання. Після розіграшу кутового Леау скинув м'яч під удар Габбії, з його ударом Зоммер впорався. Однак на добиванні опинився Томорі – 2:1. Втім, врятувати хоча б нічию підопічні Стефано Піолі не змогли.

У компенсований час пристрасті сягли максимальної точки. Дюмфріс і Тео Ернандес затіяли бійку і вхопили по червоній картці. А на останніх секундах арбітр видалив ще й Калабрію.

Фінальний свисток засвідчив про перемогу Інтера – підопічні Сімоне Індзагі за 5 турів до завершення кампанії стають чемпіонами Італії. 20-й титул "нерадзуррі". За кількістю здобутих Скудетто вони встановлюють рекорд.