У восьми матчах цієї стадії було забито 32 м'ячі (звичайно, не рахуючи серію пенальті в поєдинку між Манчестер Сіті та мадридським Реалом).

Як повідомляє Opta, раніше у чвертьфіналі найпрестижнішого клубного турніру Європи не забивали так багато. До цього рекорд результативності належав сезону-2003/04, у якому в 1/4 фіналу було забито 30 м'ячів.

Тоді найрезультативнішим стало протистояння Реала та Монако, яке завершилося з загальним рахунком – 5:5 (4:2, 1:3 – у півфінал вийшли монегаски завдяки більшій кількості голів на виїзді). Депортиво переграв Мілан з загальним рахунком – 5:4 (1:4, 4:0), Порту – Ліон – 4:2 (2:0, 2:2), а Челсі – Арсенал – 3:2 (1:1, 2:1). Додамо, що у тому турнірі тріумфував Порту Жозе Моурінью, який у фіналі розбив Монако Дідьє Дешама – 3:0.

На жаль, у тому, що 20-літній рекорд не встояв є частка "заслуги" й нашого Андрія Луніна, який у двох матчах з Манчестер Сіті пропустив чотири м'ячі з гри.

Нагадаємо, за підсумками чвертьфіналів ЛЧ-2023/24 сформувалися наступні пари, які поведуть боротьбу за путівку у фінал: Борусія Д – ПСЖ та Баварія – Реал.