Команди влаштували для вболівальників драматичне футбольне видовище. Наприкінці першого тайму Груша "привіз" пенальті у ворота Оболоні.

Виконувати вирок арбітра взявся Калюжний, але його удар парирував Федорівський, зробивши собі чудовий подарунок на День народження. Голкіперу Оболоні 17 квітня виповнюється 28 років.

На початку другого тайму Козик призначив пенальті у ворота команди Ротаня. Єрмаков збив Тарануху на лінії воротарського. 11-метровий вдало реалізував Тарануха, який його і заробив – 1:0.

На 88-й хвилині Погорілий виграв верхову боротьбу після пасу Феррейри і зрівняв рахунок. У компенсований час пристрасті на полі ще більше загострилися. Вовкун "привіз" черговий пенальті у ворота киян. Цього разу Федорівський не зміг виручити – Скорко вивів Олександрію вперед.

Однак Оболонь боролася до кінця і аж на 90+8 Краснопір вигриз для киян нічию – 2:2.