Цей поєдинок мав відбутися ще 3 грудня. Однак через повітряну тривогу команди встигли зіграти лише одну хвилину. А потім не змогли продовжити поєдинок через відсутність освітлення на стадіоні Авангард. Ця ситуація спричинила скандал. Минаю навіть загрожувала технічна дискваліфікація. Але врешті матч дограли 17 квітня.

Киянам вистачило п'яти хвилин, щоб відкрити лік забитим м'ячам – відзначився Віталій Буяльський. Згодом "біло-синім" допоміг Дмитро Нємчанінов, який зрізав м'яч у власні ворота.

На старті другого тайму закарпатці Тимур Кораблін відквитав один гол, поклавши м'яч просто у "дев'ятку" воріт Георгія Бущана. Врешті на 86-й хвилині Назарій Волошин забезпечив Динамо комфортну перевагу – 3:1.

Після цієї перемоги підопічні Олександра Шовковського відстають від Шахтаря лише на одне очко та перебувають на другій сходинці. Минай розташувався на останньому місці в турнірній таблиці.