"Джмелі" змогли відігратися після виїзної поразки (1:2) та у матчі-відповіді потішили рідних вболівальників. Вивів німців вперед Юліан Брантд, який отримав пас-цукерочку від ветерана Матса Хуммельса.

За лічені хвилини до свистка на перерву Борусія Д подвоїла перевагу. Орендований з Челсі Ян Маатсен прорвався по лівому фланзі і потужно поцілив у дальній кут. Дієго Сімеоне зробив правильні висновки і на другий тайм випустив трьох свіжих гравців, зокрема, Анхеля Корреа.

Активність аргентинця спочатку призвела до незграбного голу Хуммельса у власні ворота, а пізніше Анхель відзначився особисто, розстрілявши ворота з лічених метрів.

У відповідь дортмундці не опустили руки і побігли відіграватись. Головним диригентом атак став півзахисник Марсель Забітцер. На 71 хвилині австрієць віддав асист на Фулькруга, а незабаром поклав вирішальний гол, який вивів його команду в півфінал Ліги чемпіонів.