Коул Палмер відкрив лік забити м'ячам вже на 13-й хвилині. Через кілька він подвоїв перевагу Челсі, зігравши головою на добиванні після заблокованої спроби Мадуеке.

На 29-й хвилині Палмер оформив хет-трик, а ще до перерви Ніколя Джексон довів рахунок до катастрофічного для Евертона – 4:0. У другому таймі трапився ганебний епізод за участі гравців лондонського клубу. Палмер, Мадуеке, Джексон і Гюсто добряче пошарпалися за право реалізувати пенальті. Врешті сутичку вирішив ветеран Тьягу Сілва – з 11-метрової позначки пробив штатний пенальтист Палмер, оформивши покер.

Крапку в цій зустрічі поставив Альфі Гілкріст – 6:0 на користь Челсі. Зараз підопічні Почеттіно посідають 9-ту сходинку АПЛ (47 очок), Евертон плентається на 16-й позиції (27 залікових балів) у небезпечній близькості до зони вильоту.