У чотирьох поєдинках команди спільно відзначилися 18 голами. Нагадаємо усі рахунки чвертьфінальної стадії ЛЧ. Реал та Манчестер Сіті розписали бойову нічию – 3:3, ПСЖ поступився Барселоні – 2:3, Арсенал та Баварія не змогли визначити переможця – 2:2, Атлетіко здолав Борусію Дортмунд – 2:1.

Більше голів у перших чвертьфіналах було лише раз. У кампанії 1956/57 команди відзначилися 19 забитими м'ячами, згадують на офіційному сайті УЄФА. Щоправда, тоді турнір ще називався Кубком європейських чемпіонів.

Матчі-відповіді 1/4 фіналу найпрестижнішого єврокубка відбудуться наступного тижня: 16 та 17 квітня. Нагадаємо, Україна на цій стадії ЛЧ має двох своїх представників – воротаря мадридського Реала Андрія Луніна та Олександра Зінченка, який захищає кольори лондонського Арсенала.