Рахунок відкрили каталонці під кінець першого тайму. Доннарумма відбив подачу просто на ногу Рафіньї, а той не змарнував такого щедрого подарунка – 0:1.

Та вже на старті другого тайму парижани перевернули гру, забивши двічі за дві хвилини. Спершу у воротах колишньої команди розписався Дембеле, відновивши паритет у цій зустрічі. А Вітор Феррейра вивів ПСЖ вперед.

Втім невдовзі Рафінья оформив дубль – рахунок у матчі знову став рівним. А на 77-й хвилині перемогу для "блаугранас" вигриз джокер Андреас Крістенсен, який лише за дві хвилини до того замінив на полі Френкі де Йонга.

3:2 – Хаві перемагає свого колишнього наставника Луїса Енріке. Вирішальний поєдинок за путівку у півфінал Ліги чемпіонів відбудеться 16 квітня на Камп Ноу.