Суперники мали багату історію протистоянь. Тут були і історичні 6:1 від Барси, і 2:6 за підсумками двох матчів від ПСЖ у 2021-му.

Нинішня гра пішла під мотив Барселони. "Кулес" витримали тиск господарів і самі досягли успіху під кінець тайму. Доннарумма відбив подачу ідеально на ногу Рафіньї – 0:1.

ПСЖ все перевернув за 5 хвилин другого тайму. Дембеле вразив ворота колишньої команди, якій віддав 6 років, і навіть не думав стримуватись. Незабаром Вітінья увірвався у вільну зону і пробив повз тер Штегена.

Барселона відповіла своїм подвійним ударом. Спрацювали заміни Хаві. Педрі вирізав розкішне закидання на Рафінью – 2:2. Каталонці не обмежились і таки вирвали мінімальну перемогу. "Джокер" Крістенсен чудово зорієнтувався на кутовому.

2:3 – команда Хаві таки матиме перевагу перед домашнім матчем. Мбаппе накрили наглухо, а решта гравців не змогли гарантувати ПСЖ перемогу.