Поєдинок закінчився результативною нічиєю – 2:2. Вже на стартових хвилинах вінгер Арсенала Букайо Сака красивим обвідним ударом відкрив рахунок в поєдинку.

Незабаром мюнхенці відповіли. Екс-гравець "канонірів" Серж Гнабрі вискочив на побачення з голкіпером і акуратно відправив м'яч повз нього. В екваторі першого тайму Баварія знову отримала ідеальну нагоду забити. Саліба збив у штрафному майданчику Сане та "привіз" у власні ворота пенальті, яке впевнено реалізував Харрі Кейн.

У другій половині гри на полі з'явився Олександр Зінченко. За участі українця Арсенал зумів зрівняти рахунок – Габріел Жезус покотив на Троссара, який влучним ударом в кут воріт зафіксував остаточний рахунок. Матч-відповідь відбудеться через тиждень, 17 квітня.