Олександр Зінченко вдруге поспіль після відновлення від травми вийшов у стартовому складі Арсенала. "Каноніри" відкрили рахунок на 33-й хвилині – Сака реалізував пенальті.

На екваторі другого таймі підопічні Мікеля Артети наростили перевагу. Жоржінью з флангу прострілив на ближню стійку – Хаверц прошив Вербрюггена.

Переконливу крапку в цій зустрічі поставив Троссар – капітан лондонців реалізував вихід сам-на-сам з воротарем Брайтона – 3:0.

Таким чином Арсенал піднявся на вершину турнірної таблиці АПЛ, володіючи 71 очком. Однак Ліверпуль відстає лише на один заліковий бал та має поєдинок у запасі. "Чайки" Де Дзербі розташувалися на 10-й сходинці (43 пункти).

До слова, Зінченко відіграв 72 хвилини. Від статистичного порталу SofaScore отримав 6,7 бала – найнижча оцінка серед футболістів основи.