На третій хвилині скромний Крістал Пелас ошелешив володарів треблу – Матета скористався помилкою Стоунза і відкрив рахунок. Однак невдовзі паритет у зустрічі відновив Кевін де Брюйне.

Одразу на старті другого тайму "містян" вивів уперед Ріко Льюїс. Невдовзі Холанд наростив перевагу підопічних Гвардіоли. Таким чином скандинав перервав 4-матчеву гольову засуху. Для норвезького голеадора це 19-й забитий м'яч у поточному сезоні АПЛ. Ерлінг очолює бомбардирські перегони.

На 70-й хвилині де Брюйне оформив дубль і довів рахунок до розгромного – 4:1. Під завісу зустрічі Крістал Пелас огризнувся голом Едуара, однак на більше не спромігся.

4:2 – після цієї перемоги у Манчестер Сіті 70 очок у активі. У Крістал Пелас лише 30 пунктів.