Кубок Франції, 1/2 фіналу

ПСЖ – Ренн – 1:0

Гол: Мбаппе, 40

Парижани повернулися до внутрішніх матчів після міжнародної перерви виїзною перемогою над Марселем (2:0), а от Ренн несподівано програв Страсбуру (0:2).

ПСЖ володів тотальною перевагою у володінні м'ячем і наприкінці тайму отримав можливість виконати пенальті. Втім, Кіліан Мбаппе, який і заробив 11-метровий, не впорався. За декілька миттєвостей після цього він все ж забив, завдавши удару з меж штрафного. М'яч зачепив Омарі та змінив траєкторію, але таки опинився у сітці.

Паризький гранд здобув мінімальну перемогу. До слова, клуб почав 2024-й рік із 17 матчів без поразок, що є це безпрецедентною подією в історії клубу.

У вирішальній зустрічі за кубок підопічні Луїса Енріке зустрінуться з Ліоном. Фінал Кубка Франції відбудеться в суботу, 25 травня.