Перший тайм склався для підопічних Реброва непросто. На 30-й хвилині рахунок відкрив Альберт Гудмундссон. Головна зірка ісландців прибрав Маліновського, Бражка і потужним ударом не залишив шансів Андрію Луніну.

Україна повторила свій камбек з півфіналу проти Боснії. Команду за собою повів 21-річний Георгій Судаков. Півзахисник Шахтаря перервав дуже гостру атаку Ісландії і запустив нашу. Завершив її Віктор Циганков прицільним ударом у нижній кут.

"Синьо-жовті" пережили кілька неприємних моментів, але останнє слово все ж було за ними. Атака знову пішла з флангу Циганкова, а Судаков знову виступив асистентом. Михайло Мудрик отримав передачу від друга і прицільним ударом встановив фінальні 2:1 – Україна буде на Євро-2024 в Німеччині.