Андрій Ярмоленко феєрично повернувся на поле після важкої травми. Лідер Динамо пропустив майже півроку через травму коліна і операцію.

Легенда відразу ж оформив дубль. У першому таймі також відзначилася Діалло та Андрієвський (обидва з пенальті), тож ще до перерви "біло-сині" вели з рахунком 4:0. У підсумку команди розійшлися за перемоги столичного клубу (4:2). Олександр Шовковський випустив комбінований склад із залученням гравців молодіжної команди.

Нагадаємо, що найближчий офіційний матч Динамо проведе 31 березня, коли в рамках 22-го туру УПЛ зіграє на виїзді з Ворсклою. У турнірній таблиці УПЛ "біло-сині" посідають четверту сходинку.

Додамо, що деякі представники Динамо наразі допомагають збірній України здобути путівку на Євро-2024. Матч проти Ісландії відбудеться 26-го березня.