"Зелено-білі" ошелешили чинних чемпіонів України вже на першій хвилині – відзначився Костенко. Невдовзі Траоре відновив паритет. Форварда блискучим пасом вивів віч-на-віч з воротарем юний талант Шахтаря Віктор Цуканов – нападник вийшов переможцем із дуелі з воротарем.

Ще до перерви Лассіна оформив дубль, забивши у порожні ворота після прострілу Невертона. Однак втримати перемогу "гірники" не змогли. Бразильський дебютант Аріельсон забив з пенальті – це його перший гол за "левів". У підсумку команди Мирона Маркевича і Маріно Пушіча розійшлися миром – 2:2.

Нагадаємо, Шахтар очолює турнірну таблицю УПЛ, маючи ще й матч у запасі. Карпати лідирують у Першій лізі – весняна частина розіграшу в цьому дивізіоні стартує наступного тижня. "Зелено-білі" 23 березня зустрінуться з СК Полтава.