Перша зустріч завершилася мінімально перемогою Порту (1:0). Автором єдиного голу тоді став Галену, який відзначився на останніх секундах. На Емірейтс на 41-й хвилині забив Едегор, урівнявши шанси команд на вихід у чвертьфінал.

В основний час м'ячів більше не забивали, тож гра перетекла в екстра-тайми. Олександр Зінченко з'явився на полі аж на 106-й хвилині. Додаткові 30 хвилин теж не допомогли командам визначити переможця. Тож доля путівки вирішилася у серії післяматчевих пенальті.

Зінченко до 11-метрової позначки не підходив. А його одноклубники виявилися влучнішими за "драконів". У складі Порту схибили Вендел та герой попередніх поєдинків Галену. 4:2 – "каноніри" вперше з 2010 року пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів.