Ще до перерви Ерлінг Холанд встиг наколотити у ворота Лутона три м'ячі – усі з асисту Кевіна де Брюйне. Далі Джорданн Кларк оформив дубль, забивши під завісу першого тайму і на старті другого та ненадовго відродив інтригу в поєдинку.

Однак камбеку не сталося. Норвезький бомбардир "містян" забив ще два м'ячі – один знову після пасу де Брюйне, а згодом Холанду асистував Бернарду Сілва. Побиття Лутона завершив Матео Ковачіч, встановивши остаточний рахунок у цьому протистоянні – 6:4. Підопічні Гвардіоли яскраво виходять у чвертьфінал Кубка Англії.

Далі на Манчестер Сіті чекає поєдинок з МЮ у 27-му турі АПЛ та другий матч з Копенгагеном в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший завершився з рахунком 3:1 на користь англійської команди.