Кубок Англії, 1/8 фіналу

Лутон – Манчестер Сіті – 2:6

Голи: Кларк, 45, 52 – Холанд, 3, 18, 40, 55, 58, Ковачіч, 72

Лутон та Манчестер Сіті вже зустрічалися цього сезону в рамках чемпіонату Англії. Тоді "капелюшникам" навіть вдалося виграти перший тайм, але "містяни" здобули вольову перемогу. Цього разу поєдинок одразу складався на користь гостей.

Дебютна 45-хвилинка виявилася багатою на голи, а Холанд та Де Брюйне створили справжню феєрію. Ще в першому таймі Ерлінг офофрмив хет-трик з передач Кевіна. Розгромну перевагу "містян" дещо зіпсував Кларк. Півзахисник Лутона під завісу першого тайму відквитав м'яч, а відразу ж по перерві відзначився дублем.

Виправляти ситуацію знову взялася зв'язка Холанд – Де Брюйне, довівши рахунок до 2:4. За декілька миттєвостей зірка Ман Сіті реалізував пента-трик. 6-й гол від команди гостей оформив Ковачіч. Здобувши перемогу з розгромним рахунком 6:2 підопічні Гвардіоли продовжили боротьбу в Кубку Англії. Тепер на "містян" чекають матчі проти МЮ і Ліверпуля.