Основного часу командам виявилося не достатньо, щоб визначити переможця, і грав перетекла в екстра-тайми. Мудрик з'явився на полі аж на 90-й хвилині, замінивши Джексона.

Розв"язка матчу трапилася на 118-й хвилині. Ван Дейк відірвався від Дісасі і головою спрямував м'яч у дальній кут. Мудрик, який тримав ближню стійку, передбачувано програв другий поверх на 20 сантиметрів вищому нідерландцю.

1:0 – мерсисайдці святкують ювілейну, десяту перемогу в Кубку англійської ліги. Ліверпуль є рекордсменом за кількістю здобутих у цьому турнірі трофеїв.

Український вінгер за 43 хвилини 11 разів доторкнувся до м’яча, віддав 2 точні передачі з 3 (67%), програв 2 верхові дуелі, заробив фол, 4 рази втратив м’яч та по разу його виніс та відібрав. Від порталу Sofa Score Михайло отримав оцінку 6,6 бала.