Бундесліга. 23-й тур

Борусія Д – Хоффенхайм – 2:3

Голи: Мален, 21, Шлоттербек, 25 – Бебу, 2, Баєр, 61, 65

Хоффенхайм влаштував "джмелям" несподіванку вже на другій хвилині. Бебу перехопив передачу Емре Джана, увірвався в штрафний майданчик дортмундців і прострелив точно в кут.

Борусія відновила статус-кво на екваторі тайму. Брандт подав з кутового, а Мален замкнув. За лічені хвилини гості знову забили зі стандарту. Марко Ройс виконав удар зі штрафного, а Ніко Шлоттербек виграв верхову боротьбу та переправив м'яч у сітку.

У другому таймі ситуацію з ніг на голову перевернув 21-річний форвард Хоффенхайма Максимільян Баєр, який за чотири хвилини зумів оформити дубль.

3:2 – Хоффенхайм перемагає вперше за 9 матчів і впритул наближається до зони єврокубків – сьоме місце у Бундеслізі (30 очок). Борусія Д перебуває на 4-й позиції (41 заліковий бал). Очолює чемпіонат Німеччини сенсаційний Байєр, у якого 61 пункт в активі.

Нагадаємо, днями "джмелі" розписали бойову нічию з ПСВ у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Вирішальний поєдинок відбудеться 13 березня.