Жирона через помилку лідера півзахисту Жирони Алекса Гарсії пропустила вже на 2-й хвилині. По перерві наш земляк Віктор Циганков зміг відновити паритет, скориставшись прострілом Івана Мартіна.

Втім, жахливі помилки в обороні Жирони звели нанівець всі старання українця. Беренгер оформив дубль після обрізки Гутьєрреса, а потім відзначився ще й Іньякі. Ерік Гарсія скоротив відставання до мінімуму, але зрівняти рахунок до кінця поєдинку так і не вдалося.

Жирона, програвши з рахунком 2:3 втратила дорогоцінні залікові бали і залишилася другою в таблиці. Відрив від першого Реала – шість очок. Зауважимо, що Циганков став найкращим гравцем матчу. Віктора оцінили в 7,2 бала, а Артему Довбику портал WhoScored поставив 6,6.