У воротах "вершкових" на цей поєдинок вийшов Андрій Лунін. Реалу знадобилося лише три хвилини, щоб відкрити рахунок, та ще на екваторі тайму господарі змогли відновити паритет. Мадридці так і не зуміли вирвати перемогу у Райо Вальєкано. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Андрій Лунін за весь матч виконав 2 сейви, запобіг 0,13 голам, віддав 25 з 29 точних пасів (78%). Від Sofa Score Андрій отримав 6,8 бала – одна з найнижчих оцінок у команді. Після цієї втрати очок Реал залишився на вершині Ла Ліги (62 очки). Тепер Жирона відстає від мадридців на 6 балів, ще не зігравши матч 25-го туру.

До слова, через тиждень Реал прийматиме РБ Лейпциг у вирішальному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перша гра завершилася мінімальною перемогою мадридців (1:0).