АПЛ. 25-й тур

Бернлі – Арсенал – 0:5

Голи: Едегор, 4, Сака, 41 (п), 47, Троссар, 66, Хаверц, 78

Олександр Зінченко не потрапив навіть у заявку Арсенала на цей матч – українець продовжує відновлюватися після травми. Його "каноніри" вийшли вперед блискавично. Едегор на підступах до штрафного прийняв подачу від Мартінеллі, а другим торканням поклав м'яч у сітку.

Наприкінці тайму захисник Бернлі Ассіньйон "привіз" пенальті у ворота своєї команди, зрубавши Троссара в карній зоні. Виконувати 11-метровий взявся Букайо Сака – Траффорд вгадав кут, але не зміг дотягнутися до м'яча. На старті другого тайму рахунок став розгромним – Сака оформив дубль.

Але на цьому побиття підопічних Венсана Компані не завершилося. Хаверц пробив з меж штрафного і поцілив у суперника, однак м'яч відскочив на Троссара, а бельгієць закрутив снаряд у дальній кут. Під завісу зустрічі Хаверц довів рахунок до катастрофічного для Бернлі – 5:0.

Після цього перфомансу команда Мікеля Артети підіймається на другу сходинку в АПЛ (55 очок), лідирує Ліверпуль (57). Бернлі плентається на передостанній позиції.

Додамо, що наступного тижня "каноніри" також зіграють перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Порту.