Фулхем – Борнмут – 1:3

Голи: Де Кордова-Рід, 5, Муніз, 36, 52 – Сенесі, 50

Тоттенхем – Брайтон – 2:1

Голи: Сарр, 61, Джонсон, 90+6 – Ван де Вен 16,

Борнмут поступився Фулхему. Український захисник Ілля Забарний вийшов у стартовому складі Борнмута, втім, не зміг запобігти двом пропущеним у першому таймі голам. Ще на 5-й хвилині Кордова вивів Фулхем вперед, а під завісу першої 45-хвилинки Муніз подвоїв перевагу. В другому епізоді українець припустився помилки, залишивши м'яч Нету.

Клопп впевнено виграв дуель з Компані, Ярмолюк допоміг Брентфорду перемогти Вулверхемптон

Відразу ж по перерві Сенесі зміг відквитати м'яч, але за дві хвилини Муніз оформив дубль. Рахунок 3:1 на користь команди господарів протримався до кінця дуелі.

У іншому матчі Тоттенхем здолав Брайтон. Відкрила рахунок команда гостей ще на 16-й хвилині. Ван де Вен збив суперника за що поплатився призначеням пенальті. Наздогнати Брайтон "молоткам" вдалося вже в другому таймі – Сарр добив м'яч після відскоку. Здавалося, що команди так і розійдуться нічиєю, але на останній компенсованій хвилині Джонсон приніс перемогу своїй команді.

Нагадаємо, що лідирує в турнірній таблиці АПЛ Ліверпуль, з 54 балами в активі.