Франція. Ліга 1. 21-й тур

Марсель – Метц – 1:1

Голи: Мумбанья, 56 – Удол, 61

Вилучення: Жіго, 31 (Марсель)

Перед матчем проти Шахтаря у плей-офф Ліги Європи "олімпійці" мали можливість розім'ятися на аутсайдері Ліги 1. Гаттузо виставив бойовий стартовий склад, який найімовірніше вийде і проти "гірників".

Гра розпочалась не за сценарієм Марселя. Унахі змарнував супермомент на екваторі першої половини, а на 31-й хвилині команда Гаттузо залишилась в меншості. Жіго сфолив та отримав пряму червону.

Вже по перерві господарі повернулися в гру завдяки голу Мумбаньї. За 5 хвилин Метц зрівняв рахунок. Марсель награв мінімум на 2 голи (xG 2.25) й тотально перегравав аутсайдера за іншими показниками, проте прикро втратив очки – 1:1.

Марсель набрав 30 балів та піднявся на 7 сходинку. Метц залишився у зоні перехідних матчів з 17 очками в активі. ПСЖ лідирує в турнірій таблиці Ліги 1, здобувши 47 пунктів.