"Бджоли" забили першими. Після довгої передачі Флеккена м'яч опинився у Ніла Мопе, який вирвався на дуель з Едерсоном і вийшов переможцем – 1:0.

У доданий до першого тайму час Філ Фоден відновив паритет, а по перерві забив ще двічі. Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк з'явився на полі на 76-й хвилині. За відведений йому час наш земляк встиг лише 5 разів торкнутися м'яча, віддав 4 точні передачі з 4, один раз втратив володіння м'ячем. Від статистичного порталу Sofa Score Ярмолюк отримав оцінку 6,6 бала – середній показник у команді.

Після 23-го туру "містяни" перебувають на другій позиції, відстаючи на 2 очки від Ліверпуля, який лідирує. Натомість Брентфорд розташувався аж на 15-й сходинці.

До слова, вже 13 лютого підопічні Пепа Гвардіоли на виїзді зіграють з Копенгагеном у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.