Поєдинки команд з різних кінців турнірної таблиці АПЛ зазвичай зберігають бодай невелику інтригу щодо переможця. Але не в цьому випадку.

Вже на 20-й хвилині матчу Астон Вілла забила три голи у ворота Шеффілда. Воткінс відзначився і забитим м'ячем, і асистом. Вболівальники господарів не витримали такого видовища й почали йти з трибун.

На цьому страждання аутсайдера не завершилися. На 30-й хвилині рахунок був 0:4, а невдовзі по перерві став 0:5. Воткінс вдруге віддав результативну передачу й став першим гравцем в поточному сезоні АПЛ, який має двозначне число асистів (10) та голів (11). Шеффілд повернувся у гру ближче до свистка на перерву. Соуза міг відзначитися голом престижу в компенсований час, та його не зарахували через офсайд.

Отже, Астон Вілла зрівнялась за очками з Арсеналом і Манчестер Сіті – по 46 у кожного клубу. Щоправда, у "канонірів" ще 1 матч в запасі, а у "містян" – два. Ліверпуль лідирує з 51 пунктом в активі. Шеффілд лежить на дні, набравши 10 очок.