Англійська Прем'єр-ліга. 23-й тур

Брайтон – Крістал Пелас – 4:1

Голи: Данк, 3, Хіншелвуд, 33, Буонанотте, 34, Педро, 85 – Матета, 72

Ньюкасл – Лутон – 4:4

Голи: Лонгстафф, 7, 23, Тріпп'єр, 67, Барнс, 73 – Ошо, 21, Барклі, 40, Морріс, 59 (пенальті), Адебайо, 62

Бернлі – Фулхем – 2:2

Голи: Фофана, 71, 90+2 – Палінья, 17, Муніс, 21

Брайтон під керівництвом Роберто Де Дзербі переграв Крітал Пелас. Данк відкрив відлік голам вже на 3-й хвилині матчу. За ним забивали Хіншелвуд та Буонанотте протягом однієї хвилини. На 72-й Матета спромігся лише відквитати один м'яч. Але крапку поставив Брайтон голом Педро – 4:1.

Ньюкасл влаштував гольове шоу з Лутоном. Команди на двох настріляли 8 голів – по 4 у кожному з таймів. Лонгстафф відзначився дублем.

На тлі інших матчів протистояння Бернлі й Фулхема було скромнішим на забиті м'ячі. Гості ще в першій половині здобули комфортну перевагу зусиллями Паліньї та Муніса. Проте у другому таймі Фофана перекреслив старання Фулхема власним дублем і шаленим порятунком на останніх хвилинах – 2:2.